A TM program vigyáz a mentorokra és a mentoráltakra

A program keretében a gyerekekkel való kapcsolattartás hibrid módon történik, on-line és személyes találkozások keretében folyik a munka. Az IFKA által küldött védőfelszerelés lehetővé teszi, hogy a mentor-mentorált találkozások még biztonságosabban valósuljanak meg.

A Tanítsunk Magyarországért program keretében szeptember óta zajlik a mentorálás öt hátrányos helyzetű településen működő iskolában. A programot irányító szervezet, az IFKA, megfinanszírozta és a Pedagógusképző Központ közösen a Járványügyi Bizottsággal megszervezte a mentor hallgatók tesztelését a covid 19 vírusra. Most szájmaszkot, kézfertőtlenítőt és információs füzetet kaptak a mentorok és mentoráltak. Az iskolákba a tanulóknak a mentorhallgatóink juttatják el a védőfelszerelést.

Vigyázzunk egymásra!